Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, враховуючи ст. 35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та рекомендації   постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Оприлюднити проект рішення сільської ради «Про затвердження Положення  про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» (додаеться).
  2. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. розмістити відповідне повідомлення проекту вищезазначеного регуляторного акту в місцевому інформаційному бюлетені «Сергіївські новини» та на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради  в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи.

Сільський  голова                                                                             І.Г.Лідовий