СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

20 червня 2019 року                                                                                   №58

Керуючись п.п.1 п. «б» статті 31  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проектно-кошторисну документацію на  «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 17 02 016 Межа області – Розбишівка - /Т-17-05/ на ділянці км 0+000 – км 9+000 Гадяцького району Полтавської області (окремими ділянками)» коригування, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію  на «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 17 02 016 Межа області – Розбишівка - /Т-17-05/ на ділянці км 0+000 – км 9+000 Гадяцького району Полтавської області (окремими ділянками)» коригування в сумі 9796,071тисяч гривень, у тому числі будівельні роботи 7762,934 тисяч гривень, який затверджений експертним звітом ТОВ «Науково-виробничим підприємством «Міжрегіональна будівельна експертиза» №0689-19Е від 10.06.2019 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  3. Дане рішення затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий