Menu

Доріг багато, та лише одну
З усіх доріг вам треба вибирати.
Найкращу в світі, зоряну, ясну,
Яка додому буде повертати…

 

Ось і закінчився черговий навчальний рік. Спливли в історію контрольні, семінари, ДПА, стихли останні акорди випускного. І уже знову стоять на порозі школи випускники. Перед кожним із них цікавий і пізнавальний шлях невтомного пошуку, радості від звершеного власними руками і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання.

Цього року документи про освіту отримали 33 випускника загальноосвітніх навчальних закладів Сергіївської сільської ради. З них 16 про повну загальну середню освіту, 17 – про базову загальну середню освіту. Дехто з випускників-дев’ятикласників продовжить навчання в десятому класі, а дехто покине стіни рідної школи. Одинадцятикласники ж такої можливості не мають. Тому вони уже назавжди попрощалися зі своєю школою, вчителями, друзями, а, головне, з безтурботною порою – дитинством.

Позаду - нелегке випробування: вперше всі випускні іспити одинадцятикласники здавали у формі ЗНО. Хтось із цим завданням справився легко, а хтось не дуже. Адже порогові бали «склав/не склав» були не такими вже  і низькими: українська мова та література – 24 тестові бали, математика – 11 тестових балів, географія та історія України – 27 тестових бали, біологія – 23 тестові бали.

Попереду – навчання у вузах чи інших навчальних закладах, а для декого, можливо, й робота. Але у будь-якому випадку бажаю всім їм успіху, рівної життєвої дороги й обов’язково вдалих злетів.

Дорогі випускники! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть люди, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони! В добру путь, дорогі наші діти!

 

Корисна інформація

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу

вгору