Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська об'єднана територіальна громада

Стратегічний план розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади до 2020 року є базовим програмним документом, який відображає бачення розвитку громади на перспективу, ставить стратегічні цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує підхід до організації й управління процесом впровадження.

При розробці стратегії необхідно було враховувати пропозиції, думки, бачення розвитку всіх верст населення, тому була створена робоча група, в яку увійшли представники влади, бізнесу та громадськості.

На засіданнях робочої групи, її члени поетапно формували Стратегічний план розвитку: аналізували сильні і слабкі сторони, можливості та загрози. Базуючись на результатах SWOT-аналізу з урахуванням конкурентного оточення та динаміки розвитку процесів було сформульовано Стратегічні цілі розвитку Сергіївської громади, які і визначатимуть напрямок розвитку на визначений період.

Шановні депутати, всі присутні на засіданні сесії!

Минув перший рік функціонування Сергіївської сільської ради у статусі об’єднаної територіальної громади. Це рік становлення та оновлення нашої громади в новій якості. Ми отримали самостійність в прийнятті рішень, право розпоряджатися власними ресурсами. Зросли також наші повноваження.  На початку року були побоювання що-до нашої спроможності фінансової та кадрової. Не тільки ми але і уся громадськість району та області задавалися питанням – «Чи вийде у нас?». Сьогодні я можу з впевненістю сказати – « У нас вийшло!» Ми налагодили ефективну роботу депутатського корпусу, створений  виконком який складається з досвідчених керівників установ, організацій, приватних підприємців та фермерів.

Регуляторна політика

Закупівлі...

Субвенція на покращення інфраструктури

Сторінка 1 із 3

вгору